Головна | ЗНО | Реєстрація | Вхід

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Block title
Преса
Рекомендуємо
...
...
...
...
...
...
...
...
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 46
Block title
Пам’ятка учаснику ЗНО

Проходження ЗНО є обов’язковим для кожного, хто хоче стати студентом ВНЗ (Умови прийму до вищих навчальних закладів України – затверджені наказом Міністерства освіти і науки України від 02.09.08 № 802).

Зовнішнє оцінювання в Україні проводиться у формі тестування (Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти – затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 24.01.08 № 33).

Тестування проводять Український центр оцінювання якості освіти і його регіональні представництва (Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти – затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 24.01.08 № 33).

Кожний учасник самостійно обирає предмети для тестування, крім обов’язкового (наказ Міністерства освіти і науки України від 03.09.08 № 804).

Особи, які не зареєструвалися в установлені терміни, взяти участь у тестуванні не зможуть(Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти – затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 24.01.08 № 33).

Кожен учасник ЗНО виконує стандартизовані тести в пункті тестування у визначені дні (Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти – затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 24.01.08 № 33).

Відповіді перевіряються в центрах обробки як за допомогою програмних засобів, так і незалежними експертами-екзаменаторами(Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти – затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 24.01.08 № 33).

Перескладання тесту не дозволяється (Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти – затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 24.01.08 № 33).

Кожен учасник ЗНО має право подати апеляцію щодо порушення процедури тестування та щодо результатів тестування (Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти – затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 24.01.08 № 33).

Результати тестувань зазначаються в сертифікатах, які отримує кожен, хто складав тести(Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти – затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 24.01.08 № 33).

Лише сертифікат, виданий УЦОЯО, є офіційним документом, що засвідчує факт проходження зовнішнього оцінювання(Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти – затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 24.01.08 № 33).

Всі вищі навчальні заклади незалежно від форми власності і підпорядкування зобов’язані приймати сертифікати УЦОЯО (Умови прийму до вищих навчальних закладів України – затверджені наказом Міністерства освіти і науки України від 02.09.08 № 802).

Телефон 8-056-790-24-99
Працює з понеділка до п'ятниці з 10:00 до 16:00
http://www.dneprtest.dp.ua/

Порядок реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2014 році
Затверджені Наказом Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО)

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (далі – ЗНО) 2014 року триватиме з 3 січня до 5 березня 2014 року

Загальні вимоги щодо реєстрації осіб для проходження ЗНО

1. Ознайомитись із правилами прийому до вищого навчального закладу (мають бути оприлюднені вузами України до 7 грудня 2013 року), де вказано перелік конкурсних предметів, результати ЗНО з яких мають бути зазначені в Сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат) та Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році. Перелік конкурсних предметів ви можете також переглянути у матеріалі Перелік конкурсних предметів за спеціальностями Здійснити вибір предметів яких Ви бажаєте скласти тести.

Увага! У 2014 році ЗНО проводитиметься з таких предметів:
  • біологія
  • всесвітня історія
  • географія
  • іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська)*
  • історія України
  • математика
  • російська мова
  • українська мова і література
  • фізика
  • хімія
  • світова література

Загальна кількість предметів, вибраних вами для складання тестів, не повинна перевищувати чотирьох.


*Вам буде надано можливість скласти тест лише з однієї іноземної мови.


3. Підготувати необхідні для реєстрації документи та матеріали:

копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям, по батькові та датою народження) або свідоцтва про народження (для осіб, яким станом на 1 вересня 2013 року не виповнилося шістнадцять років і які не отримали паспорт);

копію документа про повну загальну середню освіту. Якщо Ви такого документа ще не маєте, але здобудете повну загальну середню освіту в 2014 році – подайте довідку з навчального закладу за формою, розробленою Українським центром оцінювання якості освіти (зразок довідки);

дві ідентичні фотокартки для документів розміром 3 х 4 см;

висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов проходження ЗНО (цей документ надають тільки особи, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для участі в тестуваннях);

копію документа про зміну прізвища, ім’я, по батькові (для осіб, у документах яких є розбіжності в особових даних);

переклади документів державною мовою, завірені нотаріально (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);

заяву-реєстраційну картку. Сформувати її можна буде самостійно після 3 січня 2014 року, скориставшись програмою створення заяви-реєстраційної картки особи, яка бажає пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2013 році (далі – Програма), що буде розміщена на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Заяву також можна буде сформувати звернувшись за допомогою до відповідального працівника одного з пунктів реєстрації, що будуть відкриті в Україні 3 січня 2014 року.

На копіях документів, що надаються для реєстрації, необхідно написати «Згідно з оригіналом» (без лапок), поставити особистий підпис і зазначити власне прізвище, ініціали та дату засвідчення копії.

4. Надіслати після 3 січня 2014 року, але не пізніше 5 березня 2014 року, на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – регіональний центр) реєстраційні документи. Пересилку документів бажано здійснити цінним листом із описом вкладення.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є Сертифікат, що буде надіслано зареєстрованій особі рекомендованим листом разом із:
реєстраційною карткою абітурієнта;
інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2014 рік»;
повідомленням про створення особливих умов проходження зовнішнього оцінювання (для осіб, які надали відповідний висновок закладу охорони здоров’я).

Застереження! Ви не будете зареєстровані для проходження ЗНО, якщо:
надішлете не всі документи, необхідні для здійснення реєстрації;
неналежно оформите заяву-реєстраційну картку;
зазначите в заяві-реєстраційній картці недостовірні дані;
подасте заяву пізніше встановленого терміну (визначається за поштовим штемпелем відправлення).
Про факт відмови в реєстрації для проходження ЗНО Вам буде надіслано поштою відповідне повідомлення.

У разі отримання такого повідомлення Вам необхідно буде усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, та надіслати повторно реєстраційні документи до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Також Вам може бути відмовлено в реєстрації, якщо Український центр оцінювання якості освіти не зможе створити особливі (специфічні) умови для проходження ЗНО відповідно до поданого висновку закладу охорони здоров’я.

Якщо протягом трьох тижнів з моменту відправлення реєстраційних документів Ви не отримаєте Сертифікат або лист з відмовою в реєстрації, Вам необхідно буде звернутися до відповідного регіонального центру за телефоном інформаційної підтримки.

Якщо у вже зареєстрованої на ЗНО особи виникла потреба змінити перелік предметів, із яких необхідно скласти тести, або внести зміни до персональних даних, то їй необхідно пройти реєстрацію повторно, надіславши до регіонального центру нові реєстраційні документи та раніше отриманий Сертифікат 2014 року.

З особливостями реєстрації осіб, які проживають або навчаються за кордоном, можна ознайомитися "Реєстрація на ЗНО осіб, які проживають або навчаються за кордоном". Особи, які виявили бажання пройти ЗНО, але через певні причини не мають можливості зареєструватися в установленому порядку, повинні в межах часу, відведеного на реєстрацію, особисто звернутися до відповідного регіонального центру.

Не відкладайте реєстрацію на останні дні. Це зумовить додаткові проблеми як для Вас, так і працівників регіональних центрів. Реєстрація на ЗНО розпочнеться 3 січня 2014 року та завершиться 5 березня 2014 року.

За матеріалами: Освіта.ua

Графік проведення ЗНО-2014


Іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська) -

3 червня


Українська мова та література - 

5,6 червня


Російська мова -

 10 червня 


Математика - 12  червня 

Географія -  14 червня   

 Біологія- 16  червня 

 Фізика -  18 червня   

Історія України - 20 червня   


Хімія -
 23 червня 
Всесвітня історія -

25 червня

Світова література -

27 червня